zawody - Kopia.JPG

Nasza jednostka zakwalifikowała się do I Otwartych Mistrzostw Śląska w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Strażaków Ochotników. Zawody odbywać się będą od dnia 9-12 października na terenie województwa śląskiego. Podczas zawodów dodatkowo strażacy przejdą kurs przyjmowania śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. A patronat nad imprezą objeli: gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Marek Rączka Komendant Wojewódzki Śląski PSP, Marek Trombski w-ce Prezes Zarządu ZOSP RP, Adam Caputa Komendant Miejski w Bielsku-Białej, Jan Cholewa Prezes ZOSP RP Powiatu Bielskiego, Zbigniew Meres w-ce Prezes ZOSP RP, Mirosław Szemla w-ce Prezes WFOŚiGW w Katowicach, Patronat Naukowy Prof. dr hab. n. med. Krystyn Sosada.

Naszą jednostkę reprezentują :

Marek Głombek

Krzysztof Lasek

Andrzej Kret

Mateusz Kret

Dariusz Kłóska

Mateusz Lukasek

 

Trzymamy kciuki.

Wspierają nas

ZOSP Gasnica Kanmycel wrona
przeglad kania

w
Copyright by www.osp-piasek.net Wszystkie prawa zastrzeżone.